نشست صمیمی رییس سازمان ملی استاندارد ایران با کارکنان روابط عمومی و ارتباطات بین الملل

نشست صمیمی رییس سازمان ملی استاندارد ایران با کارکنان روابط عمومی و ارتباطات بین الملل

نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران، صبح امروز با کارکنان روابط عمومی و ارتباطات بین الملل در کرج دیدار و گفت و گو داشت.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران در ابتدا با اشاره به روز تاریخی ۱۳ آبان گفت: در روز ۱۳ آبان ۱۳۵۸، دانشجویان مسلمان پیرو خط امام، لانه ی جاسوسی آمریکا را در تهران تسخیر کردند و جاسوسان آمریکایی را به گروگان گرفتند. بدین ترتیب، مبارزه ی ضد آمریکایی مردم ایران، ابعاد جدیدتری پیدا کرد.

پیروزبخت، در این نشست از همدلی و همکاری مدیرکل و کارکنان روابط عمومی و ارتباطات بین الملل در برگزاری مراسم روز جهانی استاندارد و حضور دبیرکل سازمان بین المللی استاندارد تقدیر کرد.

وی حضور دبیرکل سازمان بین المللی استاندارد درایران شرایط تحریم را نقطه عطف این سازمان دانست و گفت: امید است شاهد حضور سایر مقامات سازمانهای بین المللی در ایران باشیم.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران با بیان اینکه سرجیو موجیکا در مدت حضور خود در ایران با مقات بلند پایه کشور دیدار کرد و ابراز داشت: موجیکا از اینکه دولت و مسئولان جمهوری اسلامی ایران با استاندارد آشنا و حامی این سازمان تخصصی هستند بسیار خرسند است.

وی افزود: تاکنون در هیچ کشوری از ۱۶۳ کشور عضو سازمان بین المللی استاندارد به این اندازه حمایت و شناخت مسئولان از سازمان استاندارد وجود ندارد.

پیروزبخت در ادامه با اشاره به برگزاری باشکوه مراسم روز جهانی استاندارد، حضور معاونان رییس جمهور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و سایر مقامات، بخش خصوصی و حضور پرشور همکاران را در این مراسم مغتنم شمرد.

وی تصریح کرد : لازم است در شرایط کنونی که جایگاه سازمان ملی استاندارد ایران به تبع قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد، ارتقا یافته، خودباوری و اعتماد بیش از پیش در همه کارکنان جاری و ساری شود.

پیروزبخت با بیان اینکه نقاط ضعف و قدرت در هر برنامه ای وجود دارد اظهار داشت: در سال جاری نقاط ضعف بسیار کمتر از سال های قبل بود اما لازم است با بازنگری همین اندک ضعف موجود ، مراسم روز جهانی استاندارد را در سال آینده بهتر از امسال برگزار کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *